ششمین نمایشگاه نوزاد، کودک, نوجوان

ششمین نمایشگاه نوزاد، کودک, نوجوان

,ششمین نمایشگاه نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار کیتکس 2/2014 با شعار نگاه سلامت محور به کودکان، مقدمه جامعه سالم در محل دائمی نمایشگاه‌های برترین‌های ایران واقع در چهارراه یافت آباد بازار مبل ایران شماره 3 افتتاح شد.


اصلی ترین اهداف این نمایشگاه، توجه ویژه به سلامت روحی، روانی و فیزیکی نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار و نیز پرورش و تقویت خلاقیت و نوآوری آنها و در ادامه، بستر سازی برای دستیابی به چارچوب ها و استانداردهای کیفی، ایمنی و زیست محیطی برای لوازم، مبلمان و اسباب بازیهاست.
رامین سمیع زاده مدیر ششمین نمایشگاه نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار گفت: از آنجایی که امروز بحث استاندارد و ایمنی در لوازم کودک و نوجوان به ویژه اسباب بازی‌ها حرف اول را می‌زند ،در این نمایشگاه علاوه بر ارائه کالاهایی چون سیسمونی کودک، پوشاک، اسباب بازی، نوشت افزار، مبلمان اتاق کودک و موارد مشابه، که با تخفیفات 5 تا 15 درصدی عرضه می‌شود، خدماتی چون تست قند خون و مشاوره رایگان نیز انجام می‌شود.
حضور متخصصان بیمارستان فوق تخصصی کودکان مفید و همچنین چهره‌های محبوب کودکان، برنامه‌های شاد، مفرح و آموزنده از دیگر برنامه های نمایشگاه است که جذابیت های این نمایشگاه را دو چندان می‌کند.

مکان: تهران - یافت آباد - بازار مبل ایران شماره 32 الی 10 بهمن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب