سايت هم اکنون در حالت آزمايشي قرار دارد. ما به صورت مداوم در حال بررسي عملکرد سايت هستيم و تغييرات مورد نياز زا اعمال خواهيم کرد. در ادامه ليست تغييراتي که روي سايت انجام شده  و انجام خواهد شد را مشاهده مي نماييد.

استفاده از آخرين استاندارد هاي طراحي و کد نويسي
قالب سايت با استفاده از تکنولوژي هاي جديد طراحي شده و کاملاً responsive مي باشد. از اين رو شما مي توانيد به راحتي با تلفن همراه يا گجت هاي ديگر با سايز هاي مختلفِ صفحه نمايش از سايت استفاده نماييد. از سوي ديگر سعي کرديم در کدنويسي از کدهاي HTML5 و CSS3 استفاده کنيم تا به لحاظ استانداردها به روز باشيم و سايت با حجم پايين از لحاظ بصري قوي باشد.

خواهش ما از شما اين است که نظرات و پيشنهاداتان را از طريق فرم زير براي ما ارسال کنيد و براي بهينه سازي وب سايت به ما دست ياري دهيد.

فرم ارتباط با ما

با تشکر
محمد مهدي فلاح 
مدير واحد طراحي وب سايت مبلي ها

 

آخرين تغييرات در وبسايت مبلي ها

  1. اضافه شدن اخبار به صفحه اصلي
  2. اضافه شدن مجموعه هاي اصلي وب سايت به صفحه اصلي
  3. اضافه شدن زير مجموعه ها به صفحات داخلي
  4. اضافه شدم بخش دکوراسيون
  5. دسته بندي موضوعي دکوراسيون
  6. اضافه شدن بخش نظرات به سایت

تغييرات در آينده

پیاده سازی نسخه 2 وب سایت

باسمه تعالي

معرفي وب سايت مبلي ها:

با توجه به توسعه ي روز افزون استفاده از فضاي مجازي جهت کسب اطلاعات و توسعه مشاغل، نياز به بهره برآوري از اين فضا در گسترش و خبر رساني شرکت ها، به شدت احساس مي شود.

بنابراين شرکت توسعه ارتباطات نيشا اين نياز را درک کرده و در اين حوزه براي شرکت هاي فعال در زمينه مبل اقدام به طراحي و ايجاد بزرگترین و جامع ترین بانک اطلاعات صنعت مبلمان کشور کرده است.

اين سايت داراي اطلاعات کاملي درباره شرکت هاي فعال در زمينه صنعت مبلمان و داراي مطالب مفيد در زمينه دکوراسیون ، طراحي داخلي و اخبار مرتبط مي باشد.

همچنین این وب سایت نگاه ویژه ای به بازار مبل بهنمیر دارد و سعی در معرفی فروشگاه های منطقه و اخبار آنها دارد.

اميدواريم با حضور در اين تارنما از مطالب آن بهره مند شويد و براي شما مفيد باشد.

همچنين اميد داريم که نظرات سازنده شما عزيزان در اين مسير ياري گر ما باشد.

تغییرات وب سایت

با تشکر

مديريت وب سايت مبلي ها

 

 

وب سایت مبلی ها توسط برترین شرکت طراحی سایت در مازندران نیشا وب توسعه پیدا کرده است

 

اين سايت داراي اطلاعات کاملي درباره شرکت هاي فعال در زمينه صنعت مبلمان و داراي مطالب مفيد در زمينه طراحي داخلي و اخبار مرتبط مي باشد.

 

این وب سایت پل ارتباطی بین کسب و کارهای صنعت مبلمان و مشتریان آنها می باشد. هدف وب سایت، فراهم آوردن امکان معرفی محصولات تولیدی فروشگاه ها و ارتباط دوطرفه با مشتریان و ایجاد بستر نوین تبلیغات در دنیای اینترنت است٬ و این امکان را به آگهی دهندگان خود می دهد تا با هر بودجه ای٬ به صورت هدفمند٬ و به صورتی ساده و آسان کمپین تبلیغات خود را ایجاد کنند و سهم خود را از دنیای بزرگ اینترنت به دست آورند . هدف وب سایت مبلی ها کمک به کسب و کارهای بزرگ (برندها) و کسب و کارهای نوپا است. که بتوانند با استفاده از ابزار هایی که در وب سایت در اختیارشان قرار میگیرد٬ تبلیغات اینترنتی خود را مدیریت٬ بررسی و تحلیل کنند.

هدفمندی در وب سایت مبلی ها

وب سایت مبلی ها با توجه به بررسی کارشناسان گروه به صورت کاملا تخصصی در زمینه طراحی داخلی ساختمان و صنعت مبلمان فعالیت داشته و با توجه به این موضوع بازدید کننده های وب سایت در این سایت دقیقا به اهداف خود رسیده و آن را به دست می آورند.

پوشش های خبری در رسانه ها
وب سایت مبلی ها با توجه به فعالیت های خود در سایت های مرتبط با حوزه کاری (طراحی داخلی و صنعت مبلمان) دارای تبلیغات می باشد.


عضویت و استفاده از وب سایت مبلی ها
آگهی دهندگان می توانند با ساخت کمپین تبلیغاتی در وب سایت مبلی ها به مدیریت تبلیغات اینترنتی خود بپردازند.


فرم عضویت

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب