چگونه می توان با توجه به اهمیت راهرو و تزیین آن دکوراسیون زیبایی برای خانه خود طراحی کنیم؟

یکی از قسمت های خانه راهروی خانه است که در ابتدای ورود به خانه قرار دارد. به همین دلیل یکی از قسمت های شلوغ خانه به حساب می آید. البته بیشتر کسانی که به فکر تغییر و تزیین دکوراسیون داخلی خود هستند به علت بی توجهی به اهمیت راهرو در زیبایی دکوراسیون و نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه راهرو را ساده تزیین می کنند. اما به خاطر اینکه به هنگام ورود به خانه راهرو اولین قمستی است که به آن وارد می شوید و دیده می شود ناچارید که به آن اهمیت دهید و در تزیین دکوراسیون آن وقت ودقت کافی بگذارید. اما نکاتی را که باید در تزیین دکوراسیون راهرو رعایت کنید ما در ابتدای این مقاله به صورت فهرستی برای شما بیان می کنیم و در ادامه ی آن به صورت مفصل به توضیح آن می پردازیم.

از چیدمان تکراری خانه‌ام خسته شده‌ام!


تابه حال توجه كرده ايد كه فضای داخلی خانه و نحوه چيدمان اسباب و اثاثيه منزل ارتباط مستقيمی با افزايش انرژی شما در بدو ورود به منزل دارد؟


به عقيده طراحان داخلی يكی از مهمترين عواملی كه موجب تشديد نگرانی و پريشانی حال فرد، پس از گذران يك روز كاری می شود، حضور در فضايی است كه هيچ گونه هماهنگی در نوع چيدمان و رنگ آميزی آن ديده نمی شود.

بهترین چیدمان مبلمان در نشیمن ال شکل آپارتمان

شکل هندسی نشیمن هر خانه ای تاثیر مستقیمی بر نحوه چیدمان آن دارد. درست است که مبلمان و وسایل دکوری منازل متناسب با سلیقه و شرایط زندگی هر خانواده ای متفاوت است اما همانطور که در گذشته با شما از تکنیک های چیدمان مبلمان برای نشیمن های مربع شکل و مستطیل شکل گفتیم، می توان این بار هم برای نشیمن های ال شکل، ایده های کلی نگری را ارائه داد تا به زیباتر شدن دکوراسیون منزل شما کمک کند. لازم نیست ناراحت باشید که چرا نشیمن خانه شما سالنی با پلان باز و یک دست نیست. همراه با ما این مطلب را دنبال کنید و ببینید که چطور همین ال شکل بودن نشیمن، تفکیک کردن فضاها را آسان می کند.

مبلمان‌ رسمی در دکوراسيون اتاق رياست

اتاق رياست نسبت به ساير قسمت های اداره دارای اهميت بسزايی است و رسمی ترين نوع مبلمان در اين بخش قرار می گيرد. دفتر کارفرما مکانی است که سازنده ترين عنصر يک محيط کار در آن قرار دارد و مدير بيشترين زمان خود را صرف افزايش عملکرد می کند بنابراين ايجاد محيطی آرام و زيبا از عواملی است که بايد در طراحی دکوراسيون اتاق کار مديران به آن توجه شود.

در طراحی اتاق مديران آن چه بسيار اهميت دارد نور و روشنايی موجود در اين اتاق است ميز رياست دقيقا در جايی قرار می گيرد که بيشترين نور در آن منعکس شود و به هنگام ورود مشتريان و کارکنان به اتاق مدير آن چه بيشتر از همه به چشم می آيد ميز کار مدير است.اولين برداشتی که از اتاق کارفرما در ذهن خطور می کند دارای اهميت زيادی است که با طراحی مناسب می تواند ميزان صلابت يک مدير و به وجود آمدن اطمينان را در مشتری ايجاد کند.

سبک تلفیقی دکوراسیون

سبک تلفیقی به دلیل ماهیتش تعریف روشن و مشخصی ندارد. اما  شاید بتوان گفت که ترکیب ماهرانه انواع سبک های دکوراسیونی با یکدیگر، جامع ترین تعریف سبک تلفیقی است.

این سبک مانند سبک‌ مدرن، روستیک و یا کلاسیک به سرعت قابل تشخیص نیست.ولی در عوض آن ،فضای داخلی کاملا منحصر به فردی را  ایجاد می کند که تماما متعلق به شخص مالک است و کس دیگری نمی توان ادعایی بر آن داشته باشد، چرا که تماما با سلیقه خود مالک به وجود آمده است.

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب