تاثیر شگفت انگیز کاغذ دیواری بر روی زیبایی دکوراسیون خانه شما (2)

همانطور که در مطلب گذشته گفتیم؛
 تنوع کاغذ دیواری در انواع رنگ، جنس و طرح های مختلف ممکن است شما را دچار سردرگمی کند و در نهایت نتوانید به راحتی کاغذ دیواری متناسب با خانه و سلیقه خودتان را پیدا کنید. بنابراین ما در ابتدای  این مقاله سعی داریم تا توجه شما را به نکاتی جلب کنیم که قبل از خرید باید به آن توجه کنید و بعد به فروشگاه برای خرید بروید و در قسمت دیگر مقاله به نکات جذابی می پردازیم که به شما در انتخاب کاغذ دیواری مناسب با سایر قسمت های منزلتان کمک کند و هچنین در انتها به چند نکته مهم و کلیدی می پردازیم که غفلت از آنها ممکن است تمام زحمات شما را از بین ببرد.

تاثیرات شگفت انگیز کاغذ دیواری بر روی زیبایی دکوراسیون خانه شما (1)

همانطور که می دانید برای پوشش دیوار ها و زیبایی فضای خانه از ابزارهای مختلفی استفاده می شود.  یکی از این ابزارها که به خاطرمتنوع بودن طرح و رنگ های مختلف طرافدار زیادی هم دارد کاغذ دیواری است که ما در این مقاله میخواهیم به این موضوع وبررسی مسائل پیرامون آن بپردازیم.

با توجه به اینکه از کاغذ دیواری می توان در همه ی بخش های خانه استفاده کرد اما بیشتر از آن برای تزیین دیوارهای پذیرایی و اتاق خواب استفاده می کنند. با روی کار آمدن کاغذ دیواری در رنگ ها و طرح های مختلف و تنوع گسترده آن دیگر نیازی به تغییر رنگ و طراحی دیوار به وسیله ابزارهای قدیمی نیست که به سبب آن صاحب خانه می بایست سختی و زحمت زیادی را تحمل می کرد که همین موضوع باعث می شد که خیلی ها به طرح و خواسته ای که در نظر داشتند حداقل به طور کامل نرسند،  در صورتی که با کاغذ دیواری به راحتی می توان به خواسته و طرح دلخواه خود در کمترین بازه زمانی و صرف نظر از دردسرهای دیگر ابزار رسید که این امر باعث رضایتمندی صاحب خانه نیز می شود

چگونه می توان با توجه به اهمیت راهرو و تزیین آن دکوراسیون زیبایی برای خانه خود طراحی کنیم؟

یکی از قسمت های خانه راهروی خانه است که در ابتدای ورود به خانه قرار دارد. به همین دلیل یکی از قسمت های شلوغ خانه به حساب می آید. البته بیشتر کسانی که به فکر تغییر و تزیین دکوراسیون داخلی خود هستند به علت بی توجهی به اهمیت راهرو در زیبایی دکوراسیون و نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه راهرو را ساده تزیین می کنند. اما به خاطر اینکه به هنگام ورود به خانه راهرو اولین قمستی است که به آن وارد می شوید و دیده می شود ناچارید که به آن اهمیت دهید و در تزیین دکوراسیون آن وقت ودقت کافی بگذارید. اما نکاتی را که باید در تزیین دکوراسیون راهرو رعایت کنید ما در ابتدای این مقاله به صورت فهرستی برای شما بیان می کنیم و در ادامه ی آن به صورت مفصل به توضیح آن می پردازیم.

از چیدمان تکراری خانه‌ام خسته شده‌ام!


تابه حال توجه كرده ايد كه فضای داخلی خانه و نحوه چيدمان اسباب و اثاثيه منزل ارتباط مستقيمی با افزايش انرژی شما در بدو ورود به منزل دارد؟


به عقيده طراحان داخلی يكی از مهمترين عواملی كه موجب تشديد نگرانی و پريشانی حال فرد، پس از گذران يك روز كاری می شود، حضور در فضايی است كه هيچ گونه هماهنگی در نوع چيدمان و رنگ آميزی آن ديده نمی شود.

بهترین چیدمان مبلمان در نشیمن ال شکل آپارتمان

شکل هندسی نشیمن هر خانه ای تاثیر مستقیمی بر نحوه چیدمان آن دارد. درست است که مبلمان و وسایل دکوری منازل متناسب با سلیقه و شرایط زندگی هر خانواده ای متفاوت است اما همانطور که در گذشته با شما از تکنیک های چیدمان مبلمان برای نشیمن های مربع شکل و مستطیل شکل گفتیم، می توان این بار هم برای نشیمن های ال شکل، ایده های کلی نگری را ارائه داد تا به زیباتر شدن دکوراسیون منزل شما کمک کند. لازم نیست ناراحت باشید که چرا نشیمن خانه شما سالنی با پلان باز و یک دست نیست. همراه با ما این مطلب را دنبال کنید و ببینید که چطور همین ال شکل بودن نشیمن، تفکیک کردن فضاها را آسان می کند.

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب