7 سبک طراحی برای سال 2017 که خانه را زیباتر میکند!

سال 2017 سال متفاوتی برای طراحی داخلی خواهد بود.

1- لوازم عتیقه و قدیمی ممنوع!


خیلی آسان است که تمام خانه‌ را با وسایل و لوازم قدیمی بچینید، اما کار عاقلانه ای نیست. چیدمان داخلی خانه نباید مختص زمان خاصی باشد.یعنی نه به طور مطلق قدیمی، و نه کاملا مدرن. بهتر است ترکیبی از هردو باشد تا همه چیز در تعادل قرار داشته باشد.
2- اسباب و وسایل خیلی بزرگ ممنوع!


استفاده به جا و کاربردی از مکان و وسایل در خانه امری حیاتی است. وسایل و مخصوصا مبلمان بزرگ، باعث شلوغ جلوه دادن خانه و نا کارمد شدن خودِ آنها می‌شود. پس بهتر است اندازه وسایل خانه مناسب و معین باشد.
3- استیل ضد زنگ ممنوع!


این نوع از استیل مدت هاست که مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه فلز های براق و طلایی بیشتر مورد قبول است زیرا رنگ و بوی تازه ای به خانه می‌بخشد.
4- استفاده از لوازم مات در آشپزخانه!

لوازم مات در آشپزخانه
امروزه بازار اسباب و وسایل مات و غیر شفاف در آشپزخانه داغ است. همه به دنبال این نوع از وسایل هستند، زیرا رنگ مات، جلوه ی زیباتری دارد و نمای بهتری از خود نشان میدهد. حتی میتوان وسایلی که از قبل صیقلی و شفاف اند را با محلول مات کننده، مات کرد و خانه را تازه و نو کرد.
5- استفاده از سنگ مرمر!

سنگ مرمر در آشپزخانه
استفاده از سنگ مرمر در صنایع و شرکت های معروف مختلف امری عادی شده است. خانه ها نیز از این نعمت بهره برده اند. امروزه استفاده از سنگ مرمر همه گیر شده، چون زیبایی خاصی به خانه میبخشد.
6- استفاده از چوب های روغنی و جلا داده شده!

چوب روغنی
امروزه با استفاده از مواد خاصی نقوش طبیعی تنه درخت را نمایان تر می‌کنند و زیبایی خاصی به آن می‌دهند. هم اکنون این نوع چوب ها را میتوان در هر جای خانه مشاهده نمود، در کابینت، میز و صندلی، و حتی در بعضی از لوازم خانه.
7- رنگ های جواهر نشان!


استفاده از رنگ های بی روح و مرده مانند خاکستری ممنوع. امروزه رنگ هایی که از طبیعت گرفته شده اند بیشتر مورد استقبال هستند. رنگ هایی که از سنگ ها و جواهرات برگرفته شده اند. رنگ هایی مانند سبز زمردی، یاقوت ارغوانی.
8- روکش کردن وسایل خانه!


امروزه روکش کردن وسایل شکل دیگه ای به خودش گرفته است. برای مثال میتوان قفسه های کتاب، صندوقچه ها و حتی آباژور های خانگی را با استفاده از ابزار کمی تغییر شکل داد و رنگ و بوی تازه ای به وسایل قدیمی و رنگ و رو رفته بخشید.
9- استفاده از کاشی برای دیوارها!


کاشی کاری کردن دیوار کار جدیدی نیست، اما با تغییرات کوچکی دوباره مورد استقبال طراحان خانه قرار گرفته شده. و این امر دلایل متعددی دارد، از قبیل زیبا و جذاب بودن، تنوع داشتن در رنگ و طرح و موارد استفاده شده، و همینطور ‌.
خانه را میتوان با هر سلیقه ای هماهنگ کرد و چید. حتی میتوان کاشی ها را با استفاده از محلول مات کننده، مات کرد تا امروزی تر باشد.
10- نوآوری در وسایل خانه!

آَشپزخانه هوشمند
همینطور که دنیای ما پیشرفته تر می شود، خانه ها نیز باید در همان راستا قرار گیرند. برای مثال مبلمانی که محل اتصال شارژر گوشی همراه را داشته باشد. این تنها یکی از این نوآوری ‌ها در وسایل خانه است. هرچیزی امکان پذیر است!

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب