اشتباهاتی که در خرید مبلمان خانه باید از آن دوری کنید!

خریدن مبلمان جدید برای اتاق نشیمن میتواند برای هر کسی اتفاقی پر هیجان و پر حادثه باشد. به محض اینکه بهترین مبل را که متناسب با خانه شماست و بهترین جلوه را دارد پیدا کنید، تمامی آن برنامه ریزی ها و به فروشگاه های مبل رفتن و چرخ زدن در سایت های مختلف برای پیدا کردن بهترین مدل مبل به پایان می رسد.
با این حال این تلاش ها برای همه پایان خوش به همراه ندارد. در بعضی موارد افراد مجبور به دیدن و استفاده از اثاثیه ای می شوند که یک اشتباه بزرگ در گذشته های خیلی دور را به خاطرشان می آورد. خریدن مبل مناسب درعین حال که کاری پر استرس است، اما غیر ممکن نیست. زمانی که تمام مواردی که باید در خریدن مبلمان خانه از آن دوری کنید را بدانید و به آنها عمل کنید، دیگر نیازی به نگرانی نیست. می توانید مطمئن باشید که بهترین و راحت ترین و کاربردی ترین مبل را برای خود و خانواده خود انتخاب کرده اید.

خرید مبلماناگر قصد خرید مبلمان خانه را دارید به چند نکته که در ادامه به آن اشاره میکنیم توجه کنید.
1. خریدن مبلمان جدید به طور ناگهانی!
بین خرید مبلمان برای خانه و خریدن یک لباس یا کفش تفاوت بسیاری وجود دارد. علاوه بر مقدار بودجه لازم برای خرید مبلمان، باید قبل از اینکه فکر خرید مبل را در ذهن بپرورانید، باید بدانید که چه چیزی مناسب خانه شماست. همیشه به یاد داشته باشید که اگر مبلمان برای مدت زیادی در خانه شما خواهد بود، پس قبل از خریدن آن عجله نکنید و زمان بیشتری برای فکر کردن و تصمیم گرفتن بگذارید.
2. فراموش کردن اندازه گیری اتاق نشیمن!
بعضی از خانواده ها بدون این‌که اندازه اتاق خود را در نظر بگیرند و از قبل اتاق را اندازه گیری کرده باشند، اثاث خانه را تنها به این امید که همه چیز به صورت جادویی در کنار هم قرار گیرد تهیه می‌کنند. در بعضی موارد هیچ اتفاقی نمی افتد و همه چیز مناسب است، اما نه در همه موارد. با این حال بهتر است برای اطمینان بیشتر قبل از خرید، تمام درهای ورودی و راهرو و خود اتاق را اندازه گیری کنید.
3. به اندازه تحقیق نکردن!
اگر قصد خرید مبلمان جدید را دارید، در درجه اول به فروشگاه های مبلمان اطراف خود سری بزنید و مدل ها و رنگ های مختلف مبلمان را ببینید، بعد به خانه بروید و به دنبال مبل مورد علاقه خود در سایت های مختلف بگردید. وقتی مبل مورد نظر را یافتید، نظر دیگران درمورد آن را بخوانید و به دنبال بهترین فروشگاه با بهترین قیمت باشید و تمام تلاش خود را کنید تا در زمان حراج یا تخفیف فروشگاه ها خرید کنید تا برایتان سودمند تر باشد. با انجام دادن این کار میتوانید از مشکلات بعدی در خریدن مبل دوری کنید و مطمئن شوید که بهترین و مناسب ترین مبل را برای خانه خود خریده اید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب