4 نکته آسان برای انتخاب بهترین میز!

میز مخصوص مبل

میز های مخصوص مبل یک نمای چند بعدی را به اتاق نشیمن شما می‌دهند، زیرا که به وسیله کاربردی بودن و مد روز بودن کمک به تسهیل ظاهر کلی خانه و حس خانه می شوند. این میز ها میتوانند بسیار زینت بخش باشند در عین حال که مکانی برای نگهداری وسایل را فراهم می‌کنند یا اینکه استفاده بهینه از فضای خالی بین پشت مبل و دیوار را پر میکنند. از نکته های زیر برای خریدن بهترین میز برای خانه تان استفاده کنید.

 میز کنسول

1. تعیین مکان!
رایج ترین مکان برای قرار دادن میز دقیقا پشت مبل است. این باعث ایجاد فضا برای قرار دادن آباژور، قاب عکس ها، و دیگر وسایل زینتی می‌شود. و باعث میشود که پشت مبل شما ظاهر جذابتری داشته باشد. زمانی که میز بین مبل و دیوار قرار میگیرد، باعث ایجاد فضای اضافی برای دسترسی بهتر به پریز برق و جریان هوا از بخاری یا دریچه کولر می‌شود. این میز ها را میتوان به عنوان میز کنسول در راهرو های بزرگ و ورودی خانه استفاده کرد. همینطور به عنوان جدا کننده اتاق در اتاق نشیمن بزرگ و یا به عنوان میز مخصوص قرار دادن غذا در اتاق غذاخوری استفاده کرد.

میز2. اندازه!
برای انتخاب میزی که هم سطح با بالای مبل شما باشد و از لبه های آن بالاتر نرود باید اول ارتفاع و پهنای مبل را اندازه گیری کنید.میز باید به قدری پهن باشد تا بتوانید هر چیزی را که میخواهید با آن هماهنگ کنید را روی میز جای دهید. مواردی همچون آباژور نباید پهن تر از سطح مبل باشند چون باعث ایجاد مزاحمت برای مبل می‌شوند.

میز عسلی3. سبک و سلیقه!
مکانی را که میخواهید میز را قرار دهید سبک و مدل و رنگ و طرح میز را تعیین می کند. اگر میخواهید میز را در اتاق نشیمن قرار دهید باید ظاهر آن را با بقیه وسایل اتاق نشیمن هماهنگ کنید. اگر میخواهید سبک و سیاق میز را با بقیه وسایل کاملا هماهنگ کنید، انتخاب های زیادی در مورد خرید میز دارید که متناسب با میز عسلی، میز راهرو ها، میز های 2 وجهی، و چارپایه ها باشند. اگر میزی را میخواهید بین مبل و دیوار قرار دهید، تمرکز بیشتری روی ظاهر سطح میز داشته باشید. این دسته از میز ها هدف و کاربرد اصلی شان در ظاهر و چارچوب زیبا و کشو ها و پایه های نازک است.

میز جوبی4. کاربرد میز!
اول درمورد کاربرد خود از میز تصمیم گیری کنید. بعد به دنبال میز ایده آل که نیاز شما را در بر گیرد باشید. اگر میخواهید که وسایل سنگین و بزرگ را روی میز قرار دهید، به جای میز هایی با سطح شیشه ای به فکر میزهایی با سطح ساده چوبی باشید. میزهایی با کشو و قفسه های اضافی وقتی در اتاق غذاخوری استفاده شوند به شما مکانی برای نگهداری وسایل می‌دهند. اما میز هایی که بین مبل و دیوار قراد داده می شوند میتوانند ساده تر باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب