در همه کشور ها همه می‌دانند که آشپزخانه بدون سینک سنتی کامل نیست. این نوع از سینک حالتی سنتی دارد و بسیار شیک و زیباست. حجم زیادی از ظرف را در خود جای می دهند و انتخاب همیشگی در همه خانه ها است. اما قبل از اینکه فکر خرید این سینک را به ذهن خود راه دهید، باید خاطر نشان کنیم که بدون اشکال نیستند. در این جا مشکلاتی که بسیاری از افراد تجربه کرده اند را با شما به اشتراک می‌گذاریم و همینطور راه حل هایی برای آنها.

سینک ظرفشویی

مدل سینک و روشویی جدید برای سرویس بهداشتی مدرن 

استفاده از انواع متفاوت مدل سینک و روشویی در سال های اخیر دکوراسیون های متفاوتی را برای سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها به وجود آورده است. انتخاب مدل های سینک و روشویی شیک و مدرن تاثیر بسیاری در سرویس بهداشتی دارد تا حدی که می توان با انتخاب سینک های جدید و متفاوت فضای داخلی سرویس بهداشتی را به کلی تغییر داد در این مطلب به بررسی چند مدل سینک و روشویی مدرن و جدید می پردازیم تا ضمن آشنایی بیشتر با مدل های سینک دستشویی، ایده هایی برای نحوه قرارگیری آن در آشپزخانه بیابید.

 

آشپزخانه مدرن

هیچ اتاقی به اندازه ی آشپزخانه چند کاربرده نیست.

اگر شما در نظر دارید تا سبک آشپزخانه خود را تغییر دهیدنکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که طراحی یک آشپزخانه مدرن به بررسی دقیق نیازمندی های خود و کاربرد پذیری آن ها در آشپزخانه دارد.

باید به کارا بودن لوازم آشپزخانه دقت بالایی کنید و با توجه به نوع استفاده آنها محل مناسب برای قرارگیریشان را انتخاب کنید.

در ادامه چندین نمونه از ایده های طراحی آَشپزخانه مدرن را برای شما آماده کرده ایم.

 آشپزخانه مدرن

چطور یک میز غذاخوری عالی انتخاب کنیم؟

میز غذاخوری جایی هست که دوستان و خانواده در کنار هم جمع می شوند و از وعده های غذایی خوشمزه استفاده می کنند و داستان های خود را با هم به اشتراک می گذارند.

میز غذاخوری چوبی

صفحه1 از2

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب