آشنایی با انواع مبلمان راحتی و نکاتی برای خرید آن

همان‌قدر كه خيلی از ما نمی توانيم حتی يك روز با نداشتن يك گوشی اسمارت‌فون سر كنيم، خانه‌هايمان هم دچار تحول اساسی نسبت به خانه‌های پدر و مادرهايمان شده‌اند؛ تحولی كه حالا بيشتر از ?? سال است باعث شده نتوانيم كمتر خانه‌ای را بدون مبلمان تصور كنيم.

گرچه كلمه مبلمان شامل همه عناصر موجود در يك اتاق پذيرايی يا نشمين می شود ولی ما و شما خوب می دانيم كه وقتی از مبلمان حرف می زنيم از يك ست يا مجموعه‌ای از مبل حرف می زنيم كه قرار است تنها و مهم‌ترين عنصر محل نشستن در خانه‌هايمان باشد؛ محلی كه بيشتر لحظه‌هايمان در خانه را روی آنها می گذرانيم و اگر دوستشان نداشته باشيم و موقع نشستن رويشان احساس راحتی نكنيم، خانه‌مان يك خانه دوست‌داشتنی نخواهد بود.

 پس اگر در فكر تغيير بخشی يا همه مبلمان خانه‌تان هستيد يا حس می كنيد مبلمانتان چيزی كم دارد به نكات اين راهنمای خريد دقت كنيد تا در خانه تان روی مبل‌هايی بنشينيد كه دلتان نخواهد آنها را به اين زودی ها عوض كنيد.

تکنولوژی به چندين شيوه انواع صنايع را تغيير می دهد.

اکثر مردم نمی دانند که چگونه تکنولوژی در حال تغيير صنعت مبلمان است. تکنولوژی جديد فقط مربوط به فناوری و تجارت الکترونيک نيست بلکه شامل مبلمان هم می شود. در اين مقاله به عامل های اصلی در تغيير صنعت مبلمان اشاره ميکنيم.

روش هايی برای تميز کردن مبلمان
تميز کردن مبلمان منزل از مهم ترين کارهايی است که بايد به طور مرتب انجام شود زيرا مبل ها تاثير به سزايی در آراسته نشان دادن منزل دارند. ذرات گرد و غبار، خرده های نان، خوراکی هايی که لا به لای شيارهای مبل جمع می شوند، لکه های نوشيدنی و ديگر چيزها سبب نامرتب و کثيف به نظر رسيدن مبلمان شما مي شوند. نظافت و خصوصا تميز کردن مبل پارچه ای يکی از سخت ترين بخش های نظافت منزل از نظر بعضی افراد است. البته تميز کردن مبل پارچه ای کار چندان راحتی هم نيست زيرا اگر به طور صحيح انجام نشود باعث کثيف تر کردن آن می شود. ساده ترين روش برای تميز کردن مبل ها اين است به طور منظم چند وقت يک بار بر روی آنها جارو کشيده و گردگيری کنيد حتی ميان شکاف ها. 

صفحه1 از8

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب