انتخاب مبلمان اتاق خواب

شما می توانید با مبله کردن اتاق خوابتان با یک انتخاب زیرکانه یک اتاق مجلل ایجاد کنید.
اتاق خواب خود را برای آسایش طولانی مدت با ارزیابی نیازهایتان آماده کنید و از این ملاحظات برای کمک به انتخاب مناسب ترین اثاثیه استفاده کنید.


رختخواب ها
در ابتدا تصمیم بگیرید آیا یک تخت دو نفره بزرگ بسته به در دسترس بودن فضا و نیازهای راحتی تان میخواهید؛ سپس قاب و تشک را انتخاب کنید. اگر شما قد بلند هستید ممکن است که نیاز به تغییر طول تخت خود داشته باشید.


قاب ها
مطمئن شوید قابی را که انتخاب کردید محکم ساخته شده است تا تشک و وزن شخصی که از تخت استفاده می کند را تحمل کند. درباره ارتفاع تخت که چه اندازه خواهد بود فکر کنید.
هنگام خرید سبک قاب مناسب با سلیقه تان را پیدا کنید. چه یک تخت خواب با چهار ستون در چهار طرفش باشد چه یک تخت سنتی.
تشک ها


در فروشگاه های امروزی تشک های متنوع تری نسبت به قبل وجود دارد. مدل های مختلفی از ساخت تشک های فنری سنتی پیدا می کنید که در آن یک کیسه ژلاتینی است. آیا تشک را با بالش میخواهید یا بدون آن؟ برچسب و ضمانت آن را چک کنید و قبل از اینکه آن را بخرید همیشه در فروشگاه ها تشک را امتحان کنید. حتی بهتر است تشک را از خرده فروش خریداری کنید که اجازه دارید برای مدت یک تا سه ماه در خانه نگه دارید سپس اگر راحت نبودید بدون هیچ جریمه ای می توانید برگردانید. در مورد اینکه چه چیزی برای سازمان دهی اتاق خوابتان نیاز دارید فکر کنید.


کمد ( میز آرایش)


درستی ساخت کشو های کمد را قبل از خرید چک کنید. گوشه های کمد باید چهارگوش با لولاهای جفت شده ی امن باشد. شیار ها در اطراف باید تا زیر کمد را در بر گیرد. نه چسبندگی ، پیچ خوردگی ها یا چنگال ها را. همه ی کشو ها را باز و بسته کنید. از آرام حرکت کردن آن روی ریل ها اطمینان حاصل کنید. یک قفسه از کشو ها را با گوناگونی اعماق کشو برای به کار بردن هر چیزی انتخاب کنید. برای کمربند، جوراب ها، روسری ها و جواهرات از کشو های کم عمق استفاده نمایید. و برای لباس های جین و ژاکت ها از کشو های عمیق استفاده نمایید. اگر فضای دیوار محدود است یک مدل باریک انتخاب نمایید که ارتفاع قفسه ها زیاد باشد.
کمد لباس


این قفسه های ساده اغلب برای جاهای نامحدود پیشنهاد می شود که ترکیباتی از قبیل کشو ها، فضای معلق و قفسه های باز را شامل می شود. درباره اینکه چه کمد لباس با چه کاربردی میخواهید فکر کنید و متناسب با نیاز خود آن انتخاب نمایید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب