آشنایی با انواع مبلمان راحتی و نکاتی برای خرید آن

همان‌قدر كه خيلی از ما نمی توانيم حتی يك روز با نداشتن يك گوشی اسمارت‌فون سر كنيم، خانه‌هايمان هم دچار تحول اساسی نسبت به خانه‌های پدر و مادرهايمان شده‌اند؛ تحولی كه حالا بيشتر از ?? سال است باعث شده نتوانيم كمتر خانه‌ای را بدون مبلمان تصور كنيم.

گرچه كلمه مبلمان شامل همه عناصر موجود در يك اتاق پذيرايی يا نشمين می شود ولی ما و شما خوب می دانيم كه وقتی از مبلمان حرف می زنيم از يك ست يا مجموعه‌ای از مبل حرف می زنيم كه قرار است تنها و مهم‌ترين عنصر محل نشستن در خانه‌هايمان باشد؛ محلی كه بيشتر لحظه‌هايمان در خانه را روی آنها می گذرانيم و اگر دوستشان نداشته باشيم و موقع نشستن رويشان احساس راحتی نكنيم، خانه‌مان يك خانه دوست‌داشتنی نخواهد بود.

 پس اگر در فكر تغيير بخشی يا همه مبلمان خانه‌تان هستيد يا حس می كنيد مبلمانتان چيزی كم دارد به نكات اين راهنمای خريد دقت كنيد تا در خانه تان روی مبل‌هايی بنشينيد كه دلتان نخواهد آنها را به اين زودی ها عوض كنيد.

مبل راحتی پرنس

 

 

مبل راحتی پرنس تلفیقی از مبل تشریفاتی و مبل بارسلون کاری متفاوت و زیبا همراه با تنوع رنگی فوق العاده رنگ های شاد و جذاب و همینطور رنگ های تیره و رنگ های سرد همراه با نمای زیبا ساخته شده از رزین با طرحی نیمه تشریفاتی مناسب برای پذیرایی .

مبل راحتی ال مدل آیسا

 

 

مبل راحتی ال مدل آیسا راحت ، جادار همراه با یک عدد میزکناری برای پذیرایی یا دکوراسیون و یک عدد تک نفره مخصوص میزبان که جابجایی راحتری برای شما دارد.

 

مبل نیمه استیل پرناز

 

 

مبل نیمه استیل مدل پرناز طراحی خاص تلفیقی از مبل کلاسیک ، مبل راحتی و نیمه استیل که زیبایی هر سه مدل را به همراه خود دارد … طرحی متفاوت و غیر تکراری برای افرادی که دنبال طراحی های مدرن می باشد …

 

مبل راحتی مدرن

 

 

طرح مدرنیزه شده مبل کلاسیک جذاب و زیبا با رنگ بندی بسیار متنوع و مختص کسانی که دنبال رنگ بندی شاد برای مبلمان منزل خودشان هستند ، مبل راحتی مدرن ، کیفیت مناسب و نمایش رنگ های شاد از جمله موارد این مدل مبلمان زیبا می باشد .

 

مبل راحتی پرشین

 

مبل راحتی پرشین طراحی جدید و نوین و طرح خاص همراه با یک شزلون زیبا که دارای میز کوچک پذیرایی مخصوص مهمان می باشد و همینطور امکان چند رنگه بودن مبلمان که شما می توانید سلیقه خود را در رنگ ها به نمایش بگذارید . امکان ساخت به صورت کف های دوبل می باشد .

 

صفحه1 از2

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب