انواع مدل های زیبا و جدید مبلمان راحتی

مبل راحتی پرنس

 

 

مبل راحتی پرنس تلفیقی از مبل تشریفاتی و مبل بارسلون کاری متفاوت و زیبا همراه با تنوع رنگی فوق العاده رنگ های شاد و جذاب و همینطور رنگ های تیره و رنگ های سرد همراه با نمای زیبا ساخته شده از رزین با طرحی نیمه تشریفاتی مناسب برای پذیرایی .

مبل راحتی ال مدل آیسا

 

 

مبل راحتی ال مدل آیسا راحت ، جادار همراه با یک عدد میزکناری برای پذیرایی یا دکوراسیون و یک عدد تک نفره مخصوص میزبان که جابجایی راحتری برای شما دارد.

 

مبل نیمه استیل پرناز

 

 

مبل نیمه استیل مدل پرناز طراحی خاص تلفیقی از مبل کلاسیک ، مبل راحتی و نیمه استیل که زیبایی هر سه مدل را به همراه خود دارد … طرحی متفاوت و غیر تکراری برای افرادی که دنبال طراحی های مدرن می باشد …

 

مبل راحتی مدرن

 

 

طرح مدرنیزه شده مبل کلاسیک جذاب و زیبا با رنگ بندی بسیار متنوع و مختص کسانی که دنبال رنگ بندی شاد برای مبلمان منزل خودشان هستند ، مبل راحتی مدرن ، کیفیت مناسب و نمایش رنگ های شاد از جمله موارد این مدل مبلمان زیبا می باشد .

 

مبل راحتی پرشین

 

مبل راحتی پرشین طراحی جدید و نوین و طرح خاص همراه با یک شزلون زیبا که دارای میز کوچک پذیرایی مخصوص مهمان می باشد و همینطور امکان چند رنگه بودن مبلمان که شما می توانید سلیقه خود را در رنگ ها به نمایش بگذارید . امکان ساخت به صورت کف های دوبل می باشد .

 

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب