کدام رنگ مبلمان بهتر است! تیره، روشن یا خنثی؟

کدام رنگ مبلمان بهتر است! تیره، روشن یا خنثی؟مبلمان

کدام رنگ مبلمان بهتر است! تيره، روشن يا خنثي؟
رنگ هاي خنثي شامل سفيد، شيري، کرم و طيف رنگي خاکستري است که اکثرا در گروه رنگ هاي روشن قرار دارند مگر طيف هاي تيره تري از خاکستري که در گروه رنگ هاي تيره قرار مي گيرند. رنگ هاي خنثي محبوبيت بسياري در بين مردم دارند شايد دليلش ست شدن راحت وسايل جانبي باشد. مبلمان خنثي دوستان وفادار و تکميل کننده دکوراسيون شما هستند، بدون نگراني دکوراسيون خود را تغيير دهيد آن ها جايگاهشان را به راحتي پيدا خواهند کرد. اگر تصميم به خريد مبلمان با رنگ هاي خنثي را داريد، خريد وسايل آبنباتي را به ياد داشته باشيد!

مبلمان بارنگ خنثی

کدام رنگ مبلمان بهتر است! تيره، روشن يا خنثي؟
اگر يک مبل تيره براي يک کف تيره انتخاب کنيد بايد منتظر ناپديد شدن مبلمانتان باشد! اگر هنوز تصميم به استفاده از يک مبلمان تيره براي يک کف تيره داريد بهتر است با اين راهکار ها کمي مبلمانتان را قابل مشاهده تر بکنيد. مبلماني با پايه هاي استيل و يا چوب به رنگ روشن انتخاب کنيد تا فضايي ما بين کف و مبلمان ايجاد کنيد يا از يک فرش سبک و روشن استفاده کنيد. از آنجا که اندازه مبلمان بزرگ است و از پارچه يا چرم دوخته مي شود، مي تواند درصد قابل توجهي از نور ورودي را جذب کند و فضا را تاريک تر جلوه دهد. کاري که من هميشه در مشاوره هاي دکوراسيون پيشنهاد مي دهم استفاده از يک پارچه يا پتو به رنگ مشابه مبل انتخابي است. اين پارچه را روي مبلماني که در حال حاضر داريد پهن کنيد و تأثيرش در فضا را مشاهده کنيد و بعد تصميم بگيريد.

مبلمان با رنگ تیره

کدام رنگ مبلمان بهتر است! تيره، روشن يا خنثي؟
مبلمان روشن چالش هايي که پيش رويتان مي گذارد متفاوت تر از مبلمان تيره است. قبل از اينکه يک مبلمان صورتي روشن و بزرگ انتخاب کنيد بهتر است ريختن چاي روي آن را تصور کنيد! نمي گويم مبلمان صورتي نخريد بلکه سعي دارم شما را متوجه کنم که نمي توانيد مدام به فرزندانتان دستور بدهيد روي مبل دراز نکشند و يا خوراکي نخورند! اگر هنوز تصميم به خريد مبلمان رنگ روشن داريد قبل از خريد از قابل شست و شو بودنش اطمينان حاصل کنيد.

مبلمان با رنگ روشن

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب